5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet!

5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet!

Prasówki

5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet! Polacy coraz częściej kupują przez internet. Z informacji za rok 2018 wynika, że pierwsza sklepów sprzedających własne wyroby online wzrosła o 34% w układu ostatnich 5 lat. Jeszcze na rynku pojawiają się innowacyjne technologie, które ułatwiają zrobienie zakupów jeszcze szybciej, i dzięki największym standardom zabezpieczeń transakcji zyskujemy relaks i bezpieczeństwo. Dlaczego Polacy kupują przez internet?

5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet!

Oszczędność czasu

Według danych z raportu KPMG na badanie: “Dlaczego wierzymy w sklepach internetowych?” 40% odpowiedzi myślało na oszczędność czasu. Obecnie każdemu spośród nas chce na szybkim załatwieniu naszych historii. Nie kochamy czekać w fazach. Zakupy przez internet dają nam uniknięcie tłumów. Nie potrzebujemy martwić się godzinami otwarcia sklepu ani tymże, jak dojechać w możliwości pomieszczenie. Zamiast tego zaczynamy stronę internetową oraz wszystko mamy na wybranie ręki. Jeśli pierwszy przeglądany przez nas sklep online nie oferuje interesującego nas produktu, łatwo możemy poznać do nowego, trzeciego i czwartego. Zajmie nam toż wybór trochę czasu niż spacer po galerii handlowej. Dodatkowo cały proces zakupów z wyboru przedmiotu po realizację transakcji może zdobyć nawet kilka sekund, co w sklepach stacjonarnych sprowadza się rzadko.
Wszystko w jedynym miejscu

Kolejnym powodem, który uzyskał wynik 27% wskazań, jest dostępność wielu produktów w jedynym miejscu. Dzięki urządzeniu podpiętemu do internetu otrzymujemy więcej możliwości niż w galeriach handlowych. Możemy zajść na ścianę każdego biznesu i sprawdzać asortyment w jakimś miejscu oraz czasie. Co Polacy kupują przez internet? Według badania PwC największym powodzeniem zajmuje się odzież i obuwie. Na różnym miejscu znajdują się leki i kosmetyki. Pewno więc stanowić zaskoczeniem, jednak warunek jest dostępny. Mowa tutaj o cenach, które często kłócą się z tych stacjonarnych. Trzecią pozycję zajmują książki, muzyka, obrazy i zabawy wideo. Dużo kobiet posiada jednocześnie ze sklepów internetowych w końcu zamówienia mebli i wyposażenia domu. Warto dodać, że aż 47% badanych określa się na zakup przez internet produktów spożywczych.
Możliwość porównania cen

Trzecim powodem, o którym warto dodać, jest drogę porównania cen. Taka odpowiedź uzyskała aż 54% wskazań w raporcie KPMG. Owszem, w sukcesie sklepów stacjonarnych i będzie toż dodatkowe, natomiast w takiej form musimy udać się co kilka do mało miejsc. Z zmian mając z internetu, wystarczy wpaść na samą stronę, oraz wszystkie potrzebne reklamy będą na wybranie ręki. Kiedy więc dodatkowe? Wszystko to dzięki porównywarkom cen. Kiedy chcemy wziąć z najpopularniejszej oferty pod względem cenowym, wystarczy wpaść na ludzką platformę. Kolejnym krokiem będzie pasowanie interesującego nas towaru lub sklepu. Następnie otrzymamy zestawienie produktów prostych w dalekich sklepach wraz z kolekcją cenową, która ceni również cenę dostawy. Dzięki temu bez problemu wybierzemy najtańszą z ofercie.
Atrakcyjne promocje

Atrakcyjne reklamy to inny powód, jaki w liczbie cena otrzymał aż 46% wskazań respondentów w raporcie KPMG. Coraz częściej sprowadza się, że sprzedawcy zachęcają naszych mężczyzn do podejmowania z możliwości internetowej przez duże promocje. Dzięki nim ważna kupować produkt nawet do kilkudziesięciu procent mało niż w możliwości stacjonarnej. Zdarza się również, że rabaty obejmują koszty dostawy. Inne sklepy wprowadzają promocje kup 2 za 1 oraz wiele nowych. Bez wątpienia takie możliwości częściej można nastąpić w budowie niż stacjonarnie. Warto jeszcze wspomnieć, że żyją strony, które spędzają w jedynym miejscu wszystkie dostępne rabaty. Dzięki temu zaoszczędzimy coraz więcej czasu oraz pieniędzy.
Dostępność nowych form płatności

Warto jeszcze wspomnieć o dostępności nowych form płatności. Sklepy internetowe udostępniają naszym klientom wzięcie z najnowszych rozwiązań. Według raportu Gemius “e-Commerce w Polsce 2019” wiele kobiet przyjmuje się na wzięcie z dużych przelewów za pośrednictwem takich serwisów jak: PayU, przelewy24, Dotpay. Trzy drugie miejsca mają bardziej standardowe rozwiązania, przykładowo płatność gotówką u kuriera, przelew tradycyjny, wysyłka za pobraniem. Odpowiednio 30 i 40% konsumentów czerpie z płatności BLIKIEM oraz kartą płatniczą. Jeszcze bardzo sklepów oferuje także płatności SMS-em lub mobilne takie jak: stosowanie kodów QR. Żyć pewno są one kilka znane wśród polskich konsumentów, przecież nie odbiegają z nowych skutecznością i energią.

Na efekt dodajmy też o płatnościach z odroczonym terminie, które ułatwiają zrobienie zakupów i opłacenie ich dopiero po jednym etapie, przykładowo 30 dniach. Ponadto sklepy internetowe umożliwiają również zrobienie zakupów na raty. Możemy zastosować także z systemów oferowanych przez sklepy, jak i pracy finansowych. Dzięki możliwości wnioskowania online o pożyczki ratalne można jeszcze w ostatni forma pozyskać potrzebne pieniądze na sprzęt RTV, AGD, elektronikę czy jakikolwiek inny cel.

Artykuł został opracowany przez profesjonalistów z 5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet! .

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments