Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najdoskonalsze środki na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca

Najlepsze style na powiększanie ust! O dużych ustach marzy wszystka kobieta. Bynajmniej nie wszystkie natura obdarzyła tak intensywnymi i ciężkimi ustami, którymi może się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie ulega wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, stąd też szukamy sposobów, aby oddać to, co dała nam matka matura. Teraz można naprawić lub wspomóc naturę wybierając sposoby na powiększanie ust proponowane przez gabinety medycyny estetycznej. To zdecydowanie doskonalsze wyjście niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to teraz tak znane wszystkim zabiegi pozwalające zachować czysty i ekologiczny styl. To dzięki niej możemy „cofnąć czas”, zadbać o własną urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd czy same naprawić ewentualne niedoskonałości lub braki skóry. I w wypadku ust niesie ze sobą popularne rozwiązania.

W medycynie estetycznej rzuca się częściej o modelowaniu ust, które może skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w środkach na powiększanie ust prowadzonych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a środkach z chirurgii plastycznej istnieje wówczas, że możemy wybrać naturalne sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Zabieg ten idzie w czysty sposób wymodelować usta oraz znacznie je dokonać, przez co poprawie idzie nie chociaż ich kształt czy wielkość, ale także koloryt.

Na czym liczy powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem sposobie jest przede wszystkim nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust dodatkowo ich okolic. Wykorzystane w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w tak tkwiący w roli kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom stanu i objętości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny preparat z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej zostaje znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w jakich brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat dostarczany jest mikrokaniulą, co minimalizuje ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu podejściu sprowadza się także ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych. W skutku usta nie są opuchnięte po zabiegu. Jeśli tak się zdarzy, to świadczy, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To druga droga na powiększenie ust, która również liczy na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym jednocześnie a efekty duże są dopiero po około jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bo z opóźnieniem. Więc jeśli zależy Obecni na krótkim efekcie, kwas hialuronowy sprzedaje się być łatwiejszym wyjściem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną opcją dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest niezależny tłuszcz pacjentki lub te kolagen pochodzenia zwierzęcego. Wyniki są trwałe, a zabieg zdaje się za bezpieczny.

Jak że, medycyna estetyczna oferuje wybór jeśli chodzi o powiększanie ust. Co dobrze, sposoby te korzystają coraz wyższą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments