UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Aktulności Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Dobrze na Mistrzostwach Polski Młodych w zmaganiach w sposobie wolnym zarejestrowali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody odbyły się w bliskim Stargardzie a udział w nim przyjęło 244 najlepszych młodych zapaśników z wszystkiego świata.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan i dokładniej 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Dużo spośród nich zarejestrował się Aleksander Polguj, który w klasie do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w rezultacie pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle atrakcyjny istniał również finał w wadze do 100 kilogramów, w którym kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Udział w konkursu wzięli także Mateusz Rajkowski, który z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Stanowię wysoce ważny z tych panów ponieważ odwalili kawał dobrej pracy nie tylko na zawodach ale więcej na treningach gdzie otwierało się litry potu . Mam możliwość że inne lata współpracy przyniosą coraz większe efekty nie tylko na scenach kraju tylko i też na końcach Europy czy też Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował już po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników teraz w najkrótszy weekend w Konkursu Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments